https://www.kabel-mania.nl/skin/frontend/default/imania/images/logo.png

Winkelwagen:

0 item(s)

ST-ST Dual-Core Multi Mode Fiber Optic Jumper

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Meer afbeeldingen

  • @
  • @

ST-ST Dual-Core Multi Mode Fiber Optic Jumper

€ 10,95

€ 27,38

60%
Korting
-
+

Dit product wordt verzonden binnen 4-8 werkdagen

Verwachte verzenddag is, woensdag, 21 april indien besteld binnen 16 uur en 21 minuten!

1) de productnaam: ST-ST Dual Core Multi Mode Fiber Optic Jumper

2) connector Type: ST-ST

3) kerndiameter: 62 5 / 125um

4) de Diameter van de jas: 3.0 mm

5) Lengte: 3 m

6) Materiaal: PVC

7) Kleur: oranje

Vezel Jumper toepassingen

1) een optische vezel communicatiesysteem

2) optische toegang tot het netwerk

3) fiber-optic gegevensoverdracht

4) fiber optic CATV

5) een lokaal gebiedsnetwerk (LAN)

6) de testapparatuur

7) fiber optische sensoren

Functie

1) low insertion loss

2) en goede herhaalbaarheid

3) rendement verlies

4) wederzijdse invoegen prestaties

5) goede temperatuur stabiliteit

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten: