https://www.kabel-mania.nl/skin/frontend/default/imania/images/logo.png

Winkelwagen:

0 item(s)

Meer afbeeldingen

SC-SC Dual Core enkelvoudige modus Fiber Optic Jumper

€ 11,95

Dit product wordt verzonden in 4-8 werkdagen.

Verwachte verzenddag is, vrijdag, 11 december indien besteld binnen 21 uur en 39 minuten!

1) de productnaam: SC-SC Dual Core Single Mode Fiber Optic Jumper

2) connector Type: SC-SC

3) kern diameter: 9 / 125um

4) de Diameter van de jas: 3.0 mm

5) Lengte: 3 m

6) Materiaal: PVC

7) Kleur: geel

Vezel Jumper toepassingen

1) een optische vezel communicatiesysteem

2) optische toegang tot het netwerk

3) fiber-optic gegevensoverdracht

4) fiber optic CATV

5) een lokaal gebiedsnetwerk (LAN)

6) de testapparatuur

7) fiber optische sensoren

Functie

1) low insertion loss

2) en goede herhaalbaarheid

3) rendement verlies

4) wederzijdse invoegen prestaties

5) goede temperatuur stabiliteit

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten: