https://www.kabel-mania.nl/skin/frontend/default/imania/images/logo.png

Winkelwagen:

0 item(s)

LC-LC Single-Mode Fiber Simplex flens / Connector / Adapter / Lotus Root Device(blauw)

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Meer afbeeldingen

  • @
  • @

LC-LC Single-Mode Fiber Simplex flens / Connector / Adapter / Lotus Root Device(blauw)

€ 5,95

€ 17,00

65%
Korting

Beschikbaarheid: Niet in voorraad

1) toepassingsgebied: optische vezel communicatienetwerk glasvezel toegang tot breedbandnetwerken optische vezel optische vezel LAN CATV fiber optic instrumentatie

2) samenstelling van grondstoffen: precisie keramische behuizing

3) vlam weerstand het bereiken van een 94 - V0 hoge-temperatuur-milieu bescherm ontmoette ROHS milieu-eisen voldoen invloed van de kracht ziet er prachtig

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten: