https://www.kabel-mania.nl/skin/frontend/default/imania/images/logo.png

Winkelwagen:

0 item(s)

FC-ST Single-Core enkelvoudige modus Fiber Optic Jumper  Lengte: 3m

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Meer afbeeldingen

  • @

FC-ST Single-Core enkelvoudige modus Fiber Optic Jumper Lengte: 3m

€ 8,95

€ 25,57

65%
Korting
-
+

Dit product wordt verzonden binnen 4-8 werkdagen

Verwachte verzenddag is, vrijdag, 12 maart indien besteld binnen 3 uur en 29 minuten!

1) de productnaam: FC-ST Single Core Single Mode Fiber Optic Jumper

2) connector Type: FC-ST

3) kern diameter: 9 / 125um

4) jas-Diameter: 2.0 mm

5) Lengte: 3 m

6) Materiaal: PVC

7) Kleur: geel

Vezel Jumper toepassingen

1) een optische vezel communicatiesysteem

2) optische toegang tot het netwerk

3) fiber-optic gegevensoverdracht

4) fiber optic CATV

5) een lokaal gebiedsnetwerk (LAN)

6) de testapparatuur

7) fiber optische sensoren

Functie

1) low insertion loss

2) en goede herhaalbaarheid

3) rendement verlies

4) wederzijdse invoegen prestaties

5) goede temperatuur stabiliteit

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten: